AVRASYA YAPI

HAKKIMIZDA

CRL Hospitality Hardware

AVRASYA YAPI, Mart 2005 te sektöründe deneyimli bir kadro tarafından; Alüminyum giydirme cepheler, Alüminyum doğramalar, Kompozit panel, Seramik ve Granit uygulamalar ve Transparan cephe kaplamaları alanlarında faaliyet göstermek üzere kuruldu.

AVRASYA YAPI, üretim teknolojisinde, kendi sektörüne yönelik makineler üreten dünyanın sayılı firmalardan olan Alman ELUMATEC teknolojisi makinelerini kullanmaktadır.

AVRASYA YAPI, Teknolojik donanımı, global şirket anlayışı ve yeniliğe açık şirket kültürü ile hizmet sunduğu bu alanlarda kalite memnuniyetini esas almaktadır.

AVRASYA YAPI, geride kalan 5 yıl içerisinde, 75.000 m2 yi aşan iş hacmiyle ciddi ve önemli projeleri başarıyla tamamlayarak, kendinden emin ve güvenle geleceğe doğru yol almakatadır.

AVRASYA YAPI, bünyesinde lojistik ve uygulamaya yönelik işlerde faaliyet göstermek üzere ‘TОО Evrazia Fasad’ ve ‘TОО Avrasya D’ firmalarını da bulundurmaktadır.AVRASYA YAPI   |   Yenişehir Mh. Sümbül Sokak Atlantis Premium Residence No:8/1 1.Kat A Blok Ofis 20, 34912 Kurtköy-Pendik / İstanbul
TEL: +90 216 639 41 51   |  FAX: +90 216 639 41 52   |  info@avrasyayapi.com
 
AVRASYA YAPI 2013 Copyrighted ©   |   Designed By YNK Technology